Как да отключите характеристики на Mario Kart за Wii

Nintendo герои да се върнат на своите състезатели за повече обиколки около пистата в “ Mario Kart Wii “ за Nintendo Wii. Можете да избирате от Марио, Йоши , Bowser и други от Nintendo канона и да се конкурират в позната среда от игри , тези символи . Вземете електрически прозорци да се използва срещу враговете си , докато се състезава до финалната линия . Както и при другите игри от поредицата “ Mario Kart “ , можете да отключите няколко нови курсове, картове и герои от напредва чрез титлата. Инструкции

1

Finish най-малко на трето място в различните чаши , за да отключите повече чаши . Вземете трети в Mushroom Cup и купа Flower да отвори Star Cup . Завърши най-малко на трето място в Star Cup да играе Special Cup . Трети в Banana Cup и Shell Cup ще ви позволи да се състезава в Leaf Cup . Довършителни трети в Leaf Cup отключва Lightning Cup .

2

Играйте Mirror Mode, който ви кара да се състезава на курсовете на заден ход, след като завърши първи във всичко на чашките в клас 150cc .
<Бразилски >
3

Отключи определен характер , като спечели чаши в различни класове. Можете да се състезавате като King Boo , като спечели Купата на Star в клас 50cc . Сухи Bones става достъпна с победа в клас 100cc на Leaf Cup . Вземете за определяне на нивото на 150cc на специалния Cup да играе като Дейзи.

4

Race с нови картове , като спечели някои чаши . Бъдете победител в 50cc Leaf Cup и ще получите Turbo гаф . Победете опонентите си в клас 150cc Lightning Cup , за да отвори Honeycoupe . Карам Blue Falcon , след като спечели в огледало версия на Lightning Cup .

5

Състезание с велосипеди , като спечели чаши . The Dolphin Дашър е достъпно , след като спечели в огледален режим на Star Cup . Падаща звезда се отваря , като е на първо място в клас 100cc на Star Cup . Вземете за определяне на огледалото версия на Special Cup да се вози на Phantom .