Как да отключите Игри в Wii Mario Kart

“ Mario Kart Wii “ има различни герои, картове , велосипеди и игри; Въпреки това, много от игрите са заключени . За да разкрием тези екстри и раса в нови курсове ще трябва да ги отключите в един играч режим. За да направите това , вие ще трябва да отключите всяка чаша по веднъж за всяка трудност клас , като 50cc . Има три класа на трудност : 50cc , 100cc и 150cc . Всеки един от тези класове има осем чаши, с четири отключена вече . Тези чаши също всеки имат четири курса , за да отключите . Трябва да играете всяка една от четирите нива , които вече са отворени , докато се състезава срещу 11 други шофьори , и имат крайна място на първа , втора или трета общото , за да отключите повече levels.Things ви е нужно
контролер с Nunchuk или колело на MarketBook.bg Покажи повече инструкции

1

Започнете Mario Kart игра на вашия Nintendo Wii , и подчертават вашата Wii дистанционно на екрана, за да направите избор . Изберете режим за един играч , а след това изберете клас на трудност ; започне в комплекта 50cc и отключване на всички необходими чаши , след това повторете това за 100 и 150cc комплекти. Сега , изберете характер , картинг и ръчно или автоматично задвижване

. Забележка: Вие ще имате възможност да изберете до четирима играчи ; обаче , трябва да бъде в един играч режим, за да отключите нива. След като отключи можете да играете с няколко играчи в тези нива.

2

Отключи Купата на Star , като спечели Гъбата и цвете. Отключете Специална купа чрез поставяне на трета или по-добре на Купата на Star .

3

Отключи Купата Leaf , като спечели и двете черупката и бананови чашките . Отключете купа Lightening чрез поставяне на трета или по-добре в Купата Leaf .

4

Повторете тези отключване стъпки в 100cc и 150cc класове на трудност , за да отключите техните чаши .

5

Отключете Mirror клас чрез постигане на първо място във всички чаши в клас 150cc . Направете това, като играете на всички четири курсове във всяка от осемте чаши . Раса срещу 11 шофьори в тези четири курса и да завърши всички тях. Резултат достатъчно добре между тях, за да спечели първото място в генералното класиране . Трябва да направите това за всички осем чаши , за да отключите режим Mirror .