Как да печелите повече хора в Mario Kart Wii , след като отключите всички раси

Mario Kart Wii бързо се превърна в един от най- популярните заглавия на Nintendo Wii , която би трябвало да учудва никой не ; серията винаги е бил хит за Nintendo . Mario Kart Wii добавя две основни нововъведения. Първо, тя дава възможност за използването на сензор за движение на Wii и Wii на колелото , което позволява на потребителите да превърнат своите контролери , както биха волан . На второ място , играта добавя мотоциклети и кросови мотори , което увеличава стратегическите element.Instructions на играта

1

Отключи първите три скрити символи . За да спечелите Бебе Дейзи, печелят “ една звезда“ или по-висок ранг във всички 50cc първенства . Ще получите Бебе Луиджи след отключване осем експертни призраци на персонала , което изисква да бие осем редовни призраци персонала със седем или повече секунди . Отключете малка Birdo от състезателни във всички 16 курсове в режим Time Trial .

2

Спечелете повече скрити състезатели чрез вашите постижения. Open Bowser младши от получаване на “ една звезда“ класиране или по-добре в 100cc Ретро първенства . Medal във всички 50cc чаши , за да отключите Diddy Конг, и да печелят Сухи кости от побой Купата Leaf .

3

Open Dry Bowser от получаване на “ една звезда“ класиране във всяка 150cc Wii Cup . Ще печелите Funky Конг , след като спечели четири експертни призраци , и King Boo ще станат достъпни веднага след като победи Star Купата на 50cc . Open Розалина от получаване на “ една звезда“ или по-добре във всички 50cc Огледални първенства

4

Спечелете малка Toadette по един от два начина : . Или се конкурират във всяка от 32-те игрища в Time Trial режим или да играете 1000 съвпада с Wi – Fi интернет . Отключете Mii Outfit един герой сте проектиран като спечели 100cc Специална купа и Mii инвентар 2 чрез отключване на всички 32 експертни призраци , което е най-трудното предизвикателство в играта. Използвайте клавишни често задаваните въпроси в Ресурси за помощ бие всички призраци .