Как да получите всички знаци на Mario Kart Wii за

“ Mario Kart Wii “ разполага с 16 нови писти и 16 класически или ретро , курсове от по-рано “ Mario Kart “ игри. В началото на “ Mario Kart Wii “ можете да се състезавате с 12 популярни герои на Nintendo , включително Марио, Луиджи и Donkey Kong . Чрез печели състезания в един играч режим Grand Prix и завършени Изпитанията на времето, още 12 символа могат да бъдат отключени като състезатели. Всеки герой е класифициран като малки, средни или големи , и размера му определя превозните средства той може да използва в състезания . Инструкции
Grand Prix
първи в Star Купата на 50cc
1

Място за отключване King Boo . В
2

Завърши 50cc Lightning Cup на първо място да получат Diddy Kong като сценичен характер.

3

Place първи в Leaf Купата на 100cc , за да отключите сухи кости .

4

Завърши 150cc Специална купа на първо място , за да отключите Daisy като състезател .

5

печелят класиране на една звезда или по-добре във всяка от осемте 50cc чашките , за да отключите бебе Дейзи.

6

спечелят една звезда или по-добре във всяка от банан, Shell , листа и Светкавица първенства на 100cc , за да отключите Bowser младши като състезател .

7

печелят една звезда или по-добре във всяка една от осемте чаши в 150cc да спечелят Dry Bowser като сценичен характер.

8

Вземи една звезда или по-добре във всяка от осемте Mirror Клас чашките , за да отключите Розалина .

Time Trial е.
9

Играйте 16 различни курсове в Time Trial , за да отключите Birdo .

10

Race на всички 32 Time Trial курсове, за да спечели Toadette като сценичен характер.

11

Unlock призракът на експертен персонал на четири от Time Trial курсовете да получат Funky Kong като състезател .