Кодове за Mario Kart : Double Dash на GameCube

Използване мами , за да отключите нови писти , превозни средства и героите в “ Mario Kart : Double Dash “ Това Nintendo GameCube игра има редица бонуси , като например персонала призрачни състезатели и заместник екрани на разположение , за да отключите заглавие . Подобряване на вашето време , състезание на алтернативни писти и да получите на челна позиция с малко помощ . Mushroom , Flower и Star Cups

да отключите бонус картове , които трябва да спечелим чаши . Ако спечелите купата Mushroom на 50cc , ще отключите картинг Луиджи , и при 100cc ще отключите картинг Бебе Луиджи . Един допълнителен етап mulitplayer , Mansion Луиджи , ще бъде отключен , когато спечели Купата Mushroom при 150cc . Ако спечели Купата на Flower в 50cc ще отключите картинг Дейзи , при 100cc ще отключите картинг Waluigi и при 150cc ще отключите картинг Birdo се . В Купата на Star, ако спечели на 50cc ще отключите Para – крило , и при 150cc ще отключите Barrel влака.

Special Cup

за отключване на специална купа , трябва да улови Гъбата , цвете и Star чашките при 100cc . Ако спечелите Специална купа на 50cc , ще отключите Bullet Blaster . Вие ще отключи героите крастава жаба и Toadette ако спечели специалната купа на 100cc . За да отключите всички Cup Tour , трябва да спечели всички чаши в 150cc . След това ще трябва да спечели 150cc All Cup Tour , за да отключите Mirror Mode . Продажба и Наем на Mirror Mode

Още картовете, друг характер и допълнителен битка етап може да бъде отключен в огледален режим . Toadette Kart се отключва , когато спечели Купата Mushroom на огледален режим , King Boo Kart е отключен , когато спечели специалната купа на огледален режим и Parade Kart е отключите когато спечели All Cup обиколка на огледален режим . Героите Petey Piranha и King Boo са отключени , когато спечели Купата на Star в огледален режим . Мултиплейър битка етап накланяне на масата може да бъде отключена , като спечели Купата на Flower на режим Mirror . Наем длъжностните Ghost Racers и New Title Screen

Когато сте попаднали в първата в всички чаши на 50cc , 100cc и 150cc , включително режим на Mirror , ще се появи нов екран заглавие. За отключване на персонала призрачни състезатели за всяка песен , ще трябва да победи рекордно кратко време . Времената са , както следва : Baby Park , 01:14 ; Castle Bowser е , 02:47 ; Daisy Cruiser , 01:55 ; Dino Dino Jungle , 02:03 ; DK Mountain , 02:15 ; Dry Desert Dry , 01:53 ; Luigi Circuit , 01:29 ; Марио Circuit , 01:44 ; Mushroom Bridge , 01:34 ; Mushroom City, 01:53 ; Peach Beach , 01:15 ; Rainbow Road, 03:19 ; Шербет Land , 01:28 ; Waluigi Stadium , 02:02 ; Wario Colloseum , 02:24 ; и Circuit Йоши , 02:02 .