Пътеводител за Crash Nitro Kart за PS2

„Crash Nitro Kart “ е състезателна видео игра подобна на Nintendo е “ Mario Kart . “ Издаден за PlayStation 2 през 2003 г., този дял е Spinoff на сериала “ Crash Bandicoot “ и деветия „Crash Bandicoot “ играта. Ръководства за тази игра ви покаже как да отключите ново съдържание. Допълнителни Турнири

Всички допълнително турнира на разположение в тази игра са отключени чрез Story режим и събиране CNK жетони . Намери и събира четири Blue CNK символи , за да отключите Купата на Blue Gem . За Gem Купата на Pink , вземете четири Pink CNK жетони . Вземете четири Green CNK жетони за Gem Купата на Грийн. Четири Red CNK жетони отключване Купата на Red Gem .

Нови драйвери

използвате тласък 50 пъти подред , когато играят Приключенски режим с екипа на Bandicoot , за да отключите характер Pura . Повторете тази стъпка, с помощта на герой от Evil екипа , за да отключите Fake Crash . Спечели Купата на Blue Gem да получите характер Polar . За да получите Zam , завърши на първо място в Gem Купата на Purple . Разбийте Купата на Red Gem да отключите Dingodile . Моята победа в Gem Купата на Green да получите Zem . Съберете две Sceptors в режим Adventure , по една за екипа на Bandicoot и един за Evil екипа , за да отключите Velo . За да получите характер N.Trophy , победи всички призраци N.Trophy в режим Time Trial игра. Продажба и Наем на бонус тракове

Има две бонус писти за отключване . За да получите най- първо един , Terra Дром , играе, макар режим Adventure и вземете всички лилави жетоните . Спечели всяко състезание в този режим , там са 16 на брой, и Velo ще ви предизвикателство за състезанието на пистата Hyper Spaceway Highway . Парчето ще бъде отключена след състезанието . Наем видеоклипове на Demand

Като играете в тази игра вие ще видите много видео клипове , но ако предпочитате да гледате тези в свободното си време , а след това можете да ги добавите към менюто Extras чрез попълване на определени задачи. Поредна общо 12 трофея , за да отключите “ Предизвикателна Гиъри “ клип . Съберете четирите клавиши, за да получите “ Гиъри губи „, “ Предизвикателство Velo „, “ Загубата на Velo “ и “ Да победим Velo без 100 процента “ видео последователности. Съберете четири ключове, скиптъра и 13 реликви , за да отключите “ Defeat Velo с 100 процента “ видеоклип.