Как да получите една звезда ранг в Mario Kart Wii

Игри отдавна възнаградени играчи, които се справят добре . През 1970 и 1980 аркадни игри , сте били в състояние да сложи инициалите си в най-добрите резултати , ако се класира достатъчно висока. Днес , много игри, ще отключите различни нива , песни или знаци – в зависимост от това колко добре ще се справиш . В & quot ; Mario Kart Wii , & quot ; можете да отключите герои , чрез постигане на една звезда класиране в различните курсове и на различни технологии. Но това не е толкова лесно, колкото звучи. Инструкции

1

Изберете & quot ; Manual & quot ; вариант преди състезания да се даде възможност да се измества. Плаващи не само ви спестява време , но също така дава на колата си допълнителен тласък . Задръжте плаващите по-дълго за по-голям тласък.

2

Избягвайте чука в стените или препятствия повече от веднъж или два пъти през целия на състезанието. Останете на пътя , както добре. Отивате в тревата , след като не може да убие шансовете си , но два пъти по- вероятно ще го направя. Останете в първото място за най-много , колкото евентуално може през цялото състезание .

3

Избягвайте използването на елементи на други играчи. Хвани до тях от плаващи или изготвянето ( състезателни директно зад друга кола , така че аеродинамиката ви даде тласък. )

4

Снабдете 53 точки в даден турнир, за да си осигурите една звезда класиране . Поставете на първо място в най-малко три от четирите раси , и дойде в секунда в едно състезание , а вие трябва да се оправи .