Как да отключите Всичко в Mario Kart Double Dash

“ Mario Kart : Double Dash “ за Nintendo GameCube променя серията “ картинг състезания формула чрез добавяне на втори характер на всеки състезател . Можете да превключвате между тях в движение , за да им помогне да печелят състезания . Играта включва редица отключващи картовете и схеми, които можете да отворите , като спечели някои от веригите в различните класове превозни средства . Инструкции

1

завърши мача трите отваряне схеми – Mushroom купа , купа Flower и Special Cup – . В клас 50cc да печелят картовете на Луиджи, Дейзи и Koopa Paratroopa
<Бразилски > 2

Unlock бебе Луиджи и картовете Waluigi е чрез попълване на чашките на гъби и цветя в клас 100cc .

3

Вземи картовете на Birdo и Diddy Конг от завършване на Цветето и звезда чаши в клас 150cc .

4

отключите Специална купа чрез попълване на Купата на Star в клас 100cc . Завършете тази чаша в клас 150cc да отворите All- Cup Tour, която ви позволява да възпроизвеждате всички четири чаши наведнъж . Попълнете All- Cup обиколка в клас 150cc да играе Mirror Mode, който ви позволява да карам назад около релсите.

5

Complete Special Cup в 50cc и 100cc класовете , за да отключите Bowser младши и крастава жаба е картове .

6

Завърши Гъбата , цвете, звезда и специални чаши и All- Cup Tour в Mirror Mode , за да отключите картовете за Toadette , King Boo , Petey Piranha и Toadsworth , както и Тента – а- Kart ниво в битка режим .

7

печелят златни трофеи във всички класове на състезанието и чаши , за да получите и двете нов старт екран и алтернативен край на екрана .