Как да печелите на Mirror класата в Mario Kart Wii

? Mario Kart Wii разделя раса трудността в класове с размер на двигателя. Класът на 50cc е най-лесният , а 150cc е най-трудно . The Mirror Class е тайна класа, която играчите трябва да отключите . Тя е равна на клас 150cc в затруднено положение , но курсовете са огледален образ на оригиналната версия . The Mirror класата е само отключващи в режим на Grand Prix . Инструкции

1

Натиснете “ A “ на Wii дистанционното, за да изберете “ Grand Prix режим “ от главното меню на “ Mario Kart Wii . “ Ще се появи екранът за избор на клас В .

2

Натиснете “ A „, за да изберете 150cc . The Mirror клас не е отключващи в 50cc или 100cc класовете .

3

Натиснете “ A „, за да изберете символ, автомобил и плаващите режим. Тези опции са въпрос на лично предпочитание . Всяка комбинация от тези опции могат да отключите Mirror Class. Ще се появи екранът за избор на купа .

4

Натиснете “ A „, за да изберете една чаша , за да се конкурират инча Няма значение какъв ред да завършите чашките инча Само Mushroom купа и Купа Flower ще бъде разположение на първо време. Другите чашките ще отключи , след като победи на необходимия брой чаши .

5

Спечели златен медал в чашата . Всяка чаша има четири състезания . Вие печелите точки, в зависимост от това колко добре ще се справиш във всяка надпревара . Състезателят с най-много точки след четири състезания ще спечели златния медал. Вие не трябва да се поставят на първо място в четирите състезания, за да спечели златния медал , но помага .

6

Повторете стъпки 4 и стъпка 5 , докато имате златен медал в Гъбата , цвете, звезда , Special , Shell , банан , листа и Светкавица чаши . The Mirror Class ще бъде отключена , след като сте един златен медал във всички осем на чашките в режим 150cc Grand Prix .