Как да отключите легендарни отбори в NBA Live 08 за PSP

In “ NBA Live 08″ за PSP (PlayStation Portable) , потребителите могат да отключат някои легендарни отбори като попълните историческите игри в режим “ Бързо предизвикателства“ . В този режим , потребителите могат да започнат да играят в последните нашумели баскетболни мачове и да променят резултата. Легендарните отбори са отключени , ако играчът може да постигне конкретни статистики с конкретни играчи. Инструкции

1

Натиснете бутона “ X „, за да изберете режим “ Бързо предизвикателства“ на играта.

2

Натиснете “ X “ , след като курсорът е върху историческите игра, в която на Ню Джърси Нетс и Финикс Сънс са обвързани с пет минути, за да отиде във втория извънреден труд. Резултат девет точки със Стив Неш и да спечели играта, за да отключите 2005-2006 Индиана Пейсърс и 1971-1972 ЛА Лейкърс .

3

Натиснете “ X “ през историческата игра, в която Хюстън пиеси Сакраменто с 07:19 , останали в четвъртото тримесечие , за да го изберете за игра . Резултат 18 точки с Трейси Макгрейди да отключите 1974-1975 ЛА Клипърс и 1961-1962 ЛА Лейкърс отбори.

4

Преместете курсора над историческата игра, в която Denver се изправя срещу Мемфис с 03:40 Останалите през четвъртото тримесечие и натиснете „Х“ Използвайте Кармело Антъни вкара гол четири точки и спечели играта , за да отключите 1979-1980 Ню Йорк Никс и 2002-2003 Orlando Magic.