Как да отключите нови хора на Mario Kart Wii

“ Mario Kart Wii “ е състезателна игра, в която се състезава и разнообразие от Nintendo символи , включително Марио, Луиджи, Праскова , Bowser и много символи, които могат да бъдат отключени , заедно с нови състезателни картове , мотори и състезателни писти . Отключване герои в Mario Kart Wii изисква да отключите всички курсове на състезанието да се състезава за и да спечели. Инструкции

1

Unlock Бебе Дейзи , като отидете на „Quick Race“ и изберете “ 50cc . “ Спечели първо място във всички 50cc чаши и да се избегне Първи хит от други опоненти. Трябва да получите един -звезден рейтинг във всички 50cc чаши .

2

Отключи осем Експертен персонал Ghost време Data пробни състезания, за да получите бебе Луиджи . За да отключите Експертен персонал Ghost писти , което трябва да спечели Time Trial състезание от седем до 10- секунди преднина.

3

Кликнете върху “ Време Trials Mode“ и пълни 16 различни раси за да отключите Birdo .

4

Вземи една звезда класиране във всички 100cc Ретро първенства , за да отключите Bowser младши е.
5

Win всички раси на 150cc Специална купа за отключване на Дейзи. Избягвайте да бъдат блъснати от опонентите , стени или други препятствия, за да помогне да завърши всички състезания първото и с минимален да не хитове.

6

Спечели първо място на всички 50cc чаши , за да отключите Diddy Kong . Състезания 50cc са доста прости , така че трябва да имаме малко проблеми . Останете на пистата и да се избегнат пречките .

7

Отключи Сухи кости , като спечели 100cc Leaf Чаши раси. На 100cc чаши са само за велосипеди. Bikes са склонни да бъдат по-бързо и имат по-добра работа , въпреки че понякога те могат да бъдат трудни . Избягвайте да удря други опоненти и препятствия , за да ви помогне да спечели първото място .

8

Отключи Dry Browser от получаване на едно -звезден рейтинг или по-добре във всички 150cc Wii Cups . За да направите това , избягвайте да удря всички опоненти, капани, снаряди или други предмети по пистата .

9

Отключи Funky Kong чрез отключване четири Експертни Data Ghost в Time Trial състезания .

10

Unlock King Boo , като спечели първото място във всички състезания 50cc Star купа .

11

Отключете Mii инвентар (A ) , като спечели първото място във всички 100cc състезания Специална купа .

12

Unlock Mii Oufit ( B ) , като спечели всички 32 Експертен персонал Ghost време Data пробни състезания .

13

Отключи Розалина от спечелването на една -звезден рейтинг или по-добре във всички раси Mode Mirror Wii купа . Можете също така да отключите Розалина от наличието на записана игра файл на вашия Wii на “ Super Mario Galaxy “ и спечели 50 Гран При състезания .

14

Unlock Toadette от състезателни на всички 32 хиподрума в Time Trial режим или като спечели 1000 Wi – Fi онлайн мачове .