Как да печелите Characters Съюза относно Mario Kart Wii

Mario Kart Wii е движеща игра за Nintendo Wii, в която различни герои от франчайз надпреварата Mario един срещу друг. Въпреки мултиплейър игра Mario Kart е неговата основна точка на продажба , един вид играч има много заключени бонуси, за да ви предпази интересуват . Можете да отключите 14 допълнителни символи , за да добавите към 12 да започнете с , чрез изпълнение на определени критерии в един вид играч . Инструкции

1

Unlock Бебе Daisy чрез постигане на „One Star “ класиране или по-добре във всички 50cc Cups . Спечелете Междузвездни ранглиста от шофиране добре . Подобряване на шансовете си да печелите Star ранглиста , като се задържи на пистата , прави трикове на рампи , и постигане на краен резултат от 52 или по-добре в състезанието .

2

Вземи Бебе Луиджи чрез отключване на най-малко осем Expert Призраци в Time Trials режим . Всяка песен има Редовен Ghost , и вие трябва да победи този призрак със 7 или повече секунди , за да отключите Expert Дух за тази песен . Когато сте спечелили 8 Експертни Ghosts , можете да играете с Бейби Luigi .

3

Race на 16 различни писти в Time Trials режим, за да отключите характер Birdo . Вие трябва само да завърши Time Trial , така че не се притеснявайте, ако не може да победи призрака .

4

Unlock Bowser Junior чрез постигане на най-малкото “ One Star “ класиране във всички 100cc Ретро Cups . Възможно е да се получи класиране Star , без да спечели състезанието , като ви се оценяват по техниката си на шофиране. Трябва да се постигне краен резултат от 52 или повече, за да спечелите Star класиране .

5

Поредна 150cc Специална купа за отключване на Daisy характер . Вие трябва да завърши Специалния купа на първо място , за да спечели.

6

Unlock Diddy Kong от успешното завършване на всеки 50cc Cup . Можете да постигнете това, като завърши трети или по-добре във всяко първенство.

7

Завърши първият в Leaf Купата на 100cc , за да отключите характер сухи кости . За да отключите себе Leaf купа , трябва да дойдеш в трета или по-добре както в Banana купа и купата Shell .

8

Постигане на „One Star “ класиране или по-добре във всички 150cc Wii Cups да играе като Dry Bowser . Вашият техника на шофиране е по-важно , отколкото печели , ако искате класиране Star . Вие трябва да спечелите краен резултат от 52 или по-висок , за да получите класиране Star .

9

печелят характер на Funky Kong чрез отключване четири Експертни Ghosts в Time Trials режим. Поражението Редовен Ghost песен е със 7 или повече секунди , за да отключите Expert Дух. Разбийте четири редовни Ghosts да играе като Funky Конг.

10

Поредна Star Купата на 50cc , за да отключите King Boo . Вие трябва да завърши трети или по-добре и в двете Flower купа и купата на гъби , за да отключите възможността да се състезава в турнира за Купата на Star .

11

Вземи Mii ( Outfit A) , като спечели 100cc Специална купа . Трябва да дойдете в първия за да спечели купа , а вие може само да раса в специалната купа , ако сте завършили трети или по-висока в турнира за Купата на Star .

12

Unlock Mii ( Outfit B ) , побеждавайки всички 32 Редовни Ghosts със 7 или повече секунди в Time Trials режим . Бъдете търпеливи с това предизвикателство , тъй като тя може да изисква многократни опити да се изпълни.

13

Вземи “ Една звезда “ или по-висок ранг във всички 8 Mirror Mode Cups , за да отключите Розалина . Можете да се конкурират в Mirror Mode Cups , когато приключите първо във всяка 150cc Cup .

14

Unlock Toadette от състезателни на всички 32 песни в Time Trials режим. Не е нужно да се защити редовна Ghost , но вие трябва да завърши успешно всяка песен.